Nowa inwestycja – budynek B1

Zapraszamy do zakupu mieszkań w powstającym budynku B1 przy ulicy Żyznej, na Podolszycach Północ. W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 32 lokale mieszkalne, garaże dla samochodów osobowych, komórki lokatorskie i lokale usługowe.

Od strony wschodniej w poziomie parteru zaprojektowano lokale usługowe, w zachodniej części parteru budynku przewidziano garaże i strefę wejścia do klatki schodowej. Na pozostałych kondygnacjach zaprojektowano lokale mieszkalne – osiem mieszkań na każdym poziomie i komórki lokatorskie – cztery na każdym piętrze.
W budynku przeważały będą mieszkania składające się z dwóch pokoi oraz aneksu kuchennego – łącznie będzie ich 16. Dodatkowo w budynku znajdzie się 12 mieszkań składających się z trzech pokoi i aneksu kuchennego oraz 4 mieszkania składające się z jednego pokoju i aneksu kuchennego. Powierzchnia mieszkań jest zróżnicowana – najmniejsze z nich ma około 28 m2, największe jest dwa razy większe i ma powierzchnię ponad 56 m2. Układ konstrukcyjny budynku umożliwia łączenie sąsiednich lokali.

Planowany termin zakończenia budowy i oddania budynku do użytkowania to wrzesień 2025 roku. Więcej informacji pod numerem telefonu 511-575-171.

 

Nowa inwestycja – budynek B1

Zapraszamy do zakupu mieszkań w powstającym budynku B1 przy ulicy Żyznej, na Podolszycach Północ. W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 32 lokale mieszkalne, garaże dla samochodów osobowych,

Czytaj dalej »

ZAPYTAJ

O MIESZKANIE