Lokal usługowy na sprzedaż

Posiadamy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 102,67 m2, zlokalizowany w Płocku na Podolszycach Północ – ulica Boryszewska 44a. Obecnie jest to jeden lokal który może zostać podzielony na dwa mniejsze lokale o powierzchni 44,94 m2 i 57,73 m2, każdy z niezależnym wejściem. Z formalnego punktu widzenia są to dwa lokale.

Lokal znajduje się na terenie powstającego Osiedla Żyzna – do chwili obecnej wybudowano 9 z 10 planowanych budynków. W oddanych do użytkowania budynkach znalazło się łącznie 285 mieszkań.

Lokal położony jest na poziomie piwnic. Duże witryny zapewniają stały napływ światła i dodają nowoczesności. Wnętrze można podzielić na mniejsze pomieszczenia, w zależności od potrzeb przyszłego Właściciela i charakteru prowadzonej działalności. Miejsce idealnie nadaje się na biuro, kancelarię, salon kosmetyczny, gabinet lekarski, klub malucha czy szkołę językową.

Na terenie osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe. Obiekt dostępny od ręki.

Cena 269 000,00 PLN brutto. Więcej informacji pod numerem telefonu 511-575-171.

Nowa inwestycja – budynek B1

Zapraszamy do zakupu mieszkań w powstającym budynku B1 przy ulicy Żyznej, na Podolszycach Północ. W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 32 lokale mieszkalne, garaże dla samochodów osobowych,

Czytaj dalej »

ZAPYTAJ

O MIESZKANIE