DOTYCHCZASOWE

REALIZACJE

Budowa jednoklatkowego budynku nr 10 na Osiedlu Żyzna rozpoczęła się w lipcu 2019 roku. Budynek został oddany do użytkowania w styczniu 2021 roku, znalazło się w nim 36 lokali mieszkalnych, hala garażowa i komórki lokatorskie.

Prace na budowie budynku numer 9 na Osiedlu Żyzna rozpoczęły się w lutym 2018 i zakończyły latem 2019 roku. W trzypiętrowym, trzyklatkowym budynku znalazły się 43 lokale mieszkalne, 17 garaży i komórki lokatorskie.

Prace na budowie budynków numer 7 i numer 8 na Osiedlu Żyzna rozpoczęły się w sierpniu 2018 roku i zakończyły latem 2020 roku. W dwóch trzypiętrowych, budynkach znalazło się łącznie 48 lokali mieszkalnych, a na poziomie piwnic garaże, komórki lokatorskie i miejsca postojowe.

Prace na budowie budynku numer 6 na Osiedlu Żyzna rozpoczęły się w kwietniu 2017 roku i trwały do września 2018 roku. W trzypiętrowym, czteroklatkowym budynku znalazło się 40 lokali mieszkalnych, a na poziomie piwnic 15 garaży i komórki lokatorskie.

Prace na budowie budynku numer 3 rozpoczęły się w sierpniu 2016 roku, decyzja o pozwoleniu na użytkowanie wydana została w styczniu 2018 roku. W trzech klatkach, trzypiętrowego budynku znalazło się 36 lokali mieszkalnych. Na poziomie piwnic znalazło się 12 garaży, lokal usługowy i komórki lokatorskie.

Osiedle Armii Krajowej budynek nr I Prace na budowie pierwszego budynku na Osiedlu Armii Krajowej rozpoczęły się w latem 2014 roku, a zakończyły w marcu 2016 roku. W trzypiętrowym budynku znalazły się 44 mieszkania, a na kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie i samodzielne garaże.

W trzyklatkowym, trzypiętrowym budynku znalazło się 40 mieszkań o powierzchni od 42 m2 do 78 m2. Pod budynkiem znalazło się 16 samodzielnych garaży i komórki lokatorskie. Prace na budowie rozpoczęły się w maju 2014 roku, budynek został oddany do użytkowania we wrześniu 2015 roku. Wartość projektu to ponad 7,5 mln PLN.

Na trzech piętrach, dwuklatkowego budynku znalazło się 16 mieszkań o powierzchni 68 m2 każde, wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony. Na -1 kondygnacji znalazły się komórki lokatorskie i samodzielne garaże. Prace na budowie rozpoczęły się w listopadzie 2013 roku, budynek został przekazany do użytkowania w czerwcu 2015 roku.

Wielorodzinny budynek mieszkalny składa się z trzech klatek, w których na trzech piętrach znalazło się 36 mieszkań. Pod budynkiem znajduje się 13 stanowisk garażowych i komórki lokatorskie. Prace na budowie trwały od listopada 2012 roku do lipca 2014 roku.

W czteroklatkowym, trzypiętrowym budynku znalazło się 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, ich całkowita powierzchnia użytkowa to 2.032,34 m2. Pod budynkiem zlokalizowane zostało 29 stanowisk garażowych i komórki lokatorskie. Prace na budowie rozpoczęły się w trzecim kwartale 2011 rok, budynek został przekazany do użytkowania w maju 2013 roku.

Pierwszy z budynków mieszkalnych na Osiedlu Żyzna został oddany do użytkowania w połowie 2012 roku, w trzypiętrowym budynku znalazło się 26 mieszkań, a na podziemnej kondygnacji stanowiska garażowe i komórki lokatorskie. Powierzchnia użytkowa budynku to 2.024,5 m2. Prace na budowie trwały od III kwartału 2010 roku.

Przedmiotem podpisanej z Gminą Miasto Płock umowy była budowa wybiegu dla lampartów perskich na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku wraz z budową ogrodzenia i wykonaniem naprawy pokrycia dachu wraz z obróbką blacharską i rynnami. Prace na budowie trwały sześć miesięcy – rozpoczęły się w lutym, a zakończyły w lipcu 2007 roku. Wartość projektu to 0,5 mln PLN.

 

W ramach podpisanej z Gminą Miasto Płock umowy firma podjęła się rozbudowy Strażnicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 na Osiedlu Podolszyce Północ o posterunek policji oraz wykonania zachodniej elewacji budynku straży pożarnej. Prace na budowie rozpoczęły się w sierpniu 2006 roku, a zakończyły w maju 2007 roku. Wartość wykonanych prac to około 1,4 mln PLN.

Przedmiotem podpisanej z Gminą Miasto Płock umowy było wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z częścią usługową oraz przyłączami: wodociągowym, kanalizacji deszczowej oraz wewnętrzną instalacją elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i węzłem cieplnym. Prace na budowie rozpoczęły się w pierwszej połowie 2007 roku, a zakończyły w kwietniu 2008 roku. Wartość projektu realizowanego na obszarze wpisanym do rejestru zabytków to około 1,1 mln PLN.

Przedmiotem realizowanej w charakterze podwykonawcy umowy była budowa budynku socjalnego wielorodzinnego, dwukondygnacyjnego z poddaszem użytkowym wraz z zagospodarowaniem terenu i parkingiem. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to 1.047,96 m2. Prace na budowie rozpoczęły się w styczniu, a zakończyły w maju 2009 roku. Inwestorem przedsięwzięcia było Miasto Mława. Wartość kontraktu to 944 tys. PLN.

Prace na budowie rozpoczęły się we wrześniu 2009 roku i trwały do listopada 2010 roku. W pięciopiętrowym, wyposażonym w windę budynku znalazło się 25 przestronnych mieszkań o podwyższonym standardzie, wszystkie wyposażone są w balkony, a w podziemiach budynku znajdują się garaże. Całkowita powierzchnia mieszkaniowa budynku to 2.206,34 m2.

Prace rozpoczęły się w maju, a zakończyły się w sierpniu 2006 roku. Przedmiotem umowy była przebudowa i modernizacja budynku internatu przy Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Jagiełły w Płocku. Inwestorem przedsięwzięcia była Gmina Miasto Płock. Wartość wykonanych prac to 2,9 mln PLN.

Realizowane dla Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. osiedle składa się z czterech budynków mieszkalnych, o powierzchni użytkowej 742,36 m2 każdy, w których znalazło się po 16 lokali mieszkalnych. Prace na budowie rozpoczęły się w lipcu 2008 roku, a zakończyły w połowie 2009 roku.  Wartość projektu to 7,6 mln PLN.

Przedmiotem podpisanej z Gminą Miasto Gostynin umowy była budowa Przedszkola Miejskiego wraz z rozbiórką istniejącego dotychczas budynku i zagospodarowaniem terenu wokół nowopowstałego obiektu. Ekipa budowlana rozpoczęła prace w lipcu 2008 roku, trwały one 18 miesięcy. Wartość wykonanych prac to około 3,5 mln PLN.

Inwestycja finansowana przez Międzyzakładową Spółdzielnię Mieszkaniową CHEMIK w Płocku. Prace na budowie rozpoczęły się we wrześniu 2007 roku, a zakończyły w lipcu 2008 roku. Wartość wykonanych prac to około 5,5 mln PLN.

Projekt realizowany dla Gminy Miasta Płock. Zakres prac obejmował budowę budynku mieszkalnego przy ulicy Padlewskiego. Prace na budowie rozpoczęły się w grudniu 2006 roku i trwały 12 miesięcy. Wartość wykonanych prac to około 1,5 mln PLN.

ZAPYTAJ

O MIESZKANIE